מייבש ידיים סילוני | יועם 1990 בע"מ

קטלוג:

מאמרים:

שעות פתיחה:


ימים א-ה': 08:00-16:00

טלפון: 08-8532768/9
פקס: 08-8564056
שירות לקוחות: 08-8521861

מען למכתבים:
ת.ד 12005 אשדוד,
מיקוד 7752036

כתובת:
רח' הבטיחות,
16 א.ת צפוני אשדוד

מייבש ידיים סילוני


מה החשיבות של מייבש ידיים סילוני? מי זקוק לאותו מייבש ידיים סילוני? איך בוחרים מייבש ידיים סילוני? מה הם המוצרים אותם מייצרים ומשווקים ביועם 1990 בע"מ?
 
מרכזים מסחריים ומתחמים בהם ישנה תנועה רבה וערה של לקוחות או סתם עוברים ושבים מצריכים חשיבה יצירתית ביותר בבחירת המתקנים והמוצרים אשר ישמשו כמויות גדולות מאוד של אנשים. מוצרים אלה צריכים ללא ספק להיות מוצרים איכותיים ביותר וכאלה שיש עליהם חוות דעת חיובית ביותר.
 
מוצרי חברת יועם 1990 בע"מ, נחשבים לאורך יותר 50 שנות קיומה של החברה למוצרי איכות הן בארץ והן בעולם. הייחודיות של מוצרים אלה היא במחשבה שהושקעה בכל מוצר ומוצר על מנת לשרת את המשתמשים בו בצורה היעילה ביותר. כזה הוא מייבש ידיים סילוני.
 
מטרתו של מייבש ידיים סילוני הוא לפעול באינטנסיביות ולייבש את כפות הידיים בפרק זמן קצר ביותר,
באופן ההגייני ביותר. מספר שניות בודדות של הידיים תחת זרימת האוויר של אותו מייבש ללא מגע במכשיר מייבשת את הידיים וחוסכת לבעלי אותו מתחם קניות או אותם שירותים ציבוריים כסף רב.
 
בראש ובראשונה חשוב מאוד לדעת כי השימוש באותו מיבש ידיים לשירותים הינו הגייני ואין צורך לגעת במכשיר, זה מופעל אוטומטית עם הכנסת הידיים ומופסקת אוטומטית עם הוצאתם ואינו צורך חשמל רב. המוצר תוכנן על מנת לחסוך כסף ובזבוז יקר של נייר לייבוש ידיים וכמו כן מגבות. שיטת ייבוש זאת נחשבת הגיינית ביותר, למכשיר סננן אנטי בקטריאלי והיות ואין שום מגע פיסי בין המשתמש למכשיר - פעולת ייבוש ידיים נעשית תוך שמירה על היגיינה מירבית.

מייבש ידיים סילון לבתי קפה? איך בוחרים אותו?
מייבש ידיים סילון לבתי קפה הינו מוצר נוח לשימוש וכמו כן הינו מעוצב בצורה מרשימה ביותר. מיבש ידיים לשירותים, כמו כל המוצרים של חברת יועם 1990 בע"מ עברו את כל הבקרות של מכון התקנים הישראלי. הנדסת האנוש של מוצרי יועם היא מהמשובחות ביותר.

מייבש ידיים סילון לשירותים? יועם 1990 לשירותכם!
מייבש ידיים סילון לשירותים הוא אחד מיני מוצרים רבים המשווקים ע"י חברת יועם 1990 בע"מ כמו גם: ברזים אוטומטים, ברזים מעוצבים, מוטות לאמבטיה ועוד. שירות אישי ומקצועי. ייעוץ והכוונה לרכישת המוצר המתאים ביותר. אחריות מלאה על כל המוצרים.

 
 
 מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


יועם 1990 בע"מ - כתובת: רח' הבטיחות 16 , אשדוד טלפון: 08-8532768/9 | פקס: 08-8564056 | דוא"ל: service@yoam.co.il

ברז אוטומטי     מייבש ידיים סילוני     ברזים אלקטרוניים     מייבש ידיים לשירותים     מייבש ידיים לבית קפה     מייבש ידיים למסעדה     ברז ללא מגע     ברזים איכותיים     מייבש ידיים למשרד     מייבש ידיים לעסק     ברזי מטבח איכותיים     מוטות פינוק לאמבטיה    
 


ביועם מאמינים במוצרים איכותיים, שירות ושיתוף פעולה לאורך שנים !