קטלוג:

מאמרים:

שעות פתיחה:


ימים א-ה': 08:00-16:00

טלפון: 08-8532768/9
פקס: 08-8564056
שירות לקוחות: 08-8521861

מען למכתבים:
ת.ד 12005 אשדוד,
מיקוד 7752036

כתובת:
רח' הבטיחות,
16 א.ת צפוני אשדוד

מייבש ידיים לעסק


איך בוחרים מייבש ידיים לעסק שלכם? מדוע חשוב מייבש ידיים לעסק שלכם? איך מייבש ידיים לעסק חוסך לכם כסף? מה הם שירותי חברת יועם 1990 בע"מ?

כל בעל עסק באשר הוא יודע כי ההוצאות הן גדולות ולעיתים גדולות מנשוא. על כן חשוב מאוד למצוא את הדרכים על מנת לנסות ולחסוך בהוצאות על מנת להגדיל את רווחי העסק. שימוש באותו מייבש ידיים סילון לעסקים עשוי לעזור לא

מעט בהקטנת ההוצאות החודשיות, איך?
פשוט מאוד, בכל עסק בו מותקן מייבש ידיים מסוג כזה או אחר אין צורך בהתעסקות יום יומית עם ניירות לניגוב ידיים. עסקים בהם ישנם הרבה מאוד אנשים ששוטפים ידיים מידי כמה דקות שימוש באותו מייבש ידיים לעסק מונע בזבוז כסף על ניירות וכמו כן משאיר את הסביבה נקייה. שימוש במתקן זה תורם רבות למניעת זוהמה סביב הפח אשפה. על כן ניתן להגיד בפירוש כי מייבש ידיים לעסק תורם רבות גם בתחום איכות הסביבה.

השימוש באותו מייבש ידיים סילון לעסקים הוא חסכוני מאוד מבחינת חשמל. ייבוש ידיים מהיר שנמשך מספר שניות בודדות נעשה על ידי הזרמת סילון אוויר בעוצמה גבוהה אשר מייבש את הידיים בצורה הטובה ביותר. כמו כן שימוש במוצר זה מונע את הצורך לגעת במקומות אשר בהם ישנה הצטברות גבוהה לעיתים של חיידקים בעיקר במקומות ציבוריים כמו עסקים או משרדים.

מייבש ידיים למשרדים? למה דווקא של יועם 1990 בע"מ?
כי בחברת יועם עושים ימים ולילות על מנת לעצב ולייצר את המוצר הנוח ביותר לשימוש והמותאם לצרכים בהנדסת אנוש מעולה. מייבש ידיים למשרדים וכמו כן שאר המוצרים נבדקים ומאושרים בכל שלב ושלב בייצורם וכמו כן אושרו על ידי מכון התקנים הישראלי.
 

מייבש ידיים סילוני למשרדים? מה הם שירותי יועם 1990 בע"מ?
ייצור ומכירת מוצרים כמו מייבש ידיים סילוני למשרדים וכמו כן התמחות בייצור ושיווק ברזים מכל הסוגים. כמו כן בחברת יועם מבצעים עבודות חריטה במכונות CNC ומבצעים עבודות יציקה בפליז. אחריות מלאה על כל המוצרים והשירותים.   

 
 
 מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


יועם 1990 בע"מ - כתובת: רח' הבטיחות 16 , אשדוד טלפון: 08-8532768/9 | פקס: 08-8564056 | דוא"ל: service@yoam.co.il

ברז אוטומטי     מייבש ידיים סילוני     ברזים אלקטרוניים     מייבש ידיים לשירותים     מייבש ידיים לבית קפה     מייבש ידיים למסעדה     ברז ללא מגע     ברזים איכותיים     מייבש ידיים למשרד     מייבש ידיים לעסק     ברזי מטבח איכותיים     מוטות פינוק לאמבטיה    


ביועם מאמינים במוצרים איכותיים, שירות ושיתוף פעולה לאורך שנים !