קטלוג:

מאמרים:

שעות פתיחה:


ימים א-ה': 08:00-16:00

טלפון: 08-8532768/9
פקס: 08-8564056
שירות לקוחות: 08-8521861

מען למכתבים:
ת.ד 12005 אשדוד,
מיקוד 7752036

כתובת:
רח' הבטיחות,
16 א.ת צפוני אשדוד

מייבש ידיים למשרד


מה החשיבות של מייבש ידיים? מי זקוק לאותו מייבש ידיים למשרד? מה הם היתרונות של מייבש ידיים למשרד של חברת יועם 1990 בע"מ?
 
לעיתים ישנם מרכיבים קטנים במשרד שלכם או בעסק שלכם שעושים את ההבדל הגדול. כזה הוא מייבש ידיים למשרד. אחד המרכיבים אשר ללא ספק יתרום רבות לאיכות החיים באותו המשרד או באותו העסק. די בעובדה שאין יותר צורך להתעסק עם ניירות לטובת ייבוש הידיים בכדי להבין כמה מוצר כזה יכול להקל על ההתנהלות היום יומית במקום העבודה.
 
שימוש במוצר זה הפך להיות פופולארי יותר ויותר במקומות עבודה שונים בכל רחבי העולם.
יש לכך סיבות רבות, אחת הסיבות המרכזיות היא כאמור נושא הלכלוך והזוהמה שמשאיר אחריו כל השימוש הניירות לטובת ניגוב ידיים, כמו כן ביטול נושא הניירות תורם רבות בתחום איכות הסביבה. חשוב מאוד לדעת כי אותו מייבש ידיים סילון למשרד משרת לעיתים אנשים רבים. על כן שימוש באותו מייבש ידיים למשרד מצמצם משמעותית את האפשרות לחיידקים ובקטריות שעוברות דרך הידיות ומקומות מזוהמים אחרים בהם אנשים מרבים לגעת.
 
מייבש ידיים למשרד הינו מכשיר איכותי ביותר אשר צורך מעט מאוד חשמל. על כן גם בתחום זה החיסכון הוא עצום. שימוש במכשיר זה מאפשר ייבוש של ידיים בפרק זמן קצר מאוד על ידי סילון של אוויר שמבצע את פעולת הייבוש.

מיבש ידיים לעסקים? איך בוחרים את המוצר הטוב ביותר?
חברת יועם 1990 בע"מ עושה מאמצים רבים על מנת לאפשר ללקוחות הרבים בכל רחבי הארץ ובעולם את המוצר האיכותי ביותר. ייצור מיבש ידיים לעסקים עובר את כל הבקרות המחמירות ביותר. כמו כן אותו מייבש ידיים סילון למשרד מעוצב על ידי טובי המעצבים ומתאים מאוד לכל משרד ולכל עסק.

מייבש ידיים סילוני לעסק? חברת יועם 1990 בע"מ למענכם!
מייבש ידיים סילוני לעסק וכמו כן עוד מוצרים רבים משווקים על ידי חברת יועם 1990 בע"מ לטובת לקוחות רבים וביניהם ארגוני ענק כמו משרד הביטחון, משרדי ממשלה, אוניברסיטאות ומועצות אזוריות. שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.    

 
 
 מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


יועם 1990 בע"מ - כתובת: רח' הבטיחות 16 , אשדוד טלפון: 08-8532768/9 | פקס: 08-8564056 | דוא"ל: service@yoam.co.il

ברז אוטומטי     מייבש ידיים סילוני     ברזים אלקטרוניים     מייבש ידיים לשירותים     מייבש ידיים לבית קפה     מייבש ידיים למסעדה     ברז ללא מגע     ברזים איכותיים     מייבש ידיים למשרד     מייבש ידיים לעסק     ברזי מטבח איכותיים     מוטות פינוק לאמבטיה    


ביועם מאמינים במוצרים איכותיים, שירות ושיתוף פעולה לאורך שנים !