קטלוג:

מאמרים:

שעות פתיחה:


ימים א-ה': 08:00-16:00

טלפון: 08-8532768/9
פקס: 08-8564056
שירות לקוחות: 08-8521861

מען למכתבים:
ת.ד 12005 אשדוד,
מיקוד 7752036

כתובת:
רח' הבטיחות,
16 א.ת צפוני אשדוד

מייבש ידיים למסעדה


מה היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לייבוש ידיים? למי מומלץ מייבש ידיים? מה המשמעות של מייבש ידיים למסעדה? אילו שירותים מעניקה חברת יועם 1990 בע"מ?
 
כל אחד שמגיע למסעדה,
בית קפה, אולם אירועים או חדר אוכל של בית מלון לוודאי יקווה ויצפה לרמת ההיגיינה הגבוהה ביותר. יש כאלו שבוחנים בתי קפה ומסעדות על פי רמת הסטריליות בכל שטחי המסעדה כולל שטחי השירותים. על כן מומלץ מאוד כי בכל תא שירותים יותקנו המוצרים אשר יעניקו את רמת הסטריליות הגבוהה ביותר כגון מייבש ידיים סילון למסעדה.
 
מייבש ידיים למסעדה זו אחת האופציות המועדפות ביותר לייבוש הידיים. מייבש ידיים למסעדה מומלץ ביותר הן בשל רמת העיצוב שלו וכמו כן בשל היכולת שלו לייבש ידיים ללא מגע ידי אדם. מתקן זה מפעיל בעוצמה גבוהה מערכת אוויר ומאפשר ייבוש איכותי בפרק זמן קצר ביותר. כמו כן אותו מייבש ידיים למסעדה אינו צורך חשמל רב ועל כן הוא נחשב לחסכוני ביותר.
 
בכל שירותים בו אין מתקן מסוג זה נהוג לייבש את הידיים בעזרת ניירות. ניירות אלו גורמים ללכלוך רב בכל רחבי השירותים. מייבש ידיים למסעדה מונע את כל הלכלוך הזה. כמו כן מניעת השימוש בנייר תורם רבות לאיכות הסביבה. מניעה של מגע ידיים בפח האשפה ובשאר מרכיבי השירותים מונע הידבקות בחיידקים. לטובת ייבוש ידיים במקום ציבורי חשוב מאוד כי המתקן יהיה מותאם לעומסים.

מייבש ידיים למסעדות? פנו אל יועם 1990 בע"מ!
מייבש ידיים למסעדות וכמו כן עוד הרבה מוצרים של החברה משרתים הרבה מאוד לקוחות בכל רחבי העולם. בין יתר הלקוחות ניתן למצוא חברות גדולות ביותר וארגונים ענקיים כמו משרד הביטחון, מועצות אזוריות וכולי. מייבש ידיים סילון למסעדה ושאר המוצרים נבדקו ואושרו על ידי מכון התקנים הישראלי.

מייבש ידיים סילוני למסעדות? מגוון שירותי יועם 1990 בע"מ!
מייבש ידיים סילוני למסעדות מיוצר על ידי טובי המומחים בתחום. כמו כן שירותי יועם כוללים ביצוע עבודות כרסום במכונות CNC וביצוע עבודות יציקה בפליז. שירות מקצועי, ייעוץ, הכוונה והדרכה לכל צורך.

 
 
 מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


יועם 1990 בע"מ - כתובת: רח' הבטיחות 16 , אשדוד טלפון: 08-8532768/9 | פקס: 08-8564056 | דוא"ל: service@yoam.co.il

ברז אוטומטי     מייבש ידיים סילוני     ברזים אלקטרוניים     מייבש ידיים לשירותים     מייבש ידיים לבית קפה     מייבש ידיים למסעדה     ברז ללא מגע     ברזים איכותיים     מייבש ידיים למשרד     מייבש ידיים לעסק     ברזי מטבח איכותיים     מוטות פינוק לאמבטיה    


ביועם מאמינים במוצרים איכותיים, שירות ושיתוף פעולה לאורך שנים !