קטלוג:

מאמרים:

שעות פתיחה:


ימים א-ה': 08:00-16:00

טלפון: 08-8532768/9
פקס: 08-8564056
שירות לקוחות: 08-8521861

מען למכתבים:
ת.ד 12005 אשדוד,
מיקוד 7752036

כתובת:
רח' הבטיחות,
16 א.ת צפוני אשדוד

מוטות פינוק לאמבטיה


מה הם אותם מוטות פינוק לאמבטיה? מה החשיבות של בחירת מוטות פינוק לאמבטיה מותאמות על פי הצורך?
 
אחד מרגעי הנחת והפינוק שכל אחד ואחת יכולים להעניק לעצמם במשך היום הוא ללא ספק אותם רגעים של נחת באמבטיה. מקלחת איכותית ונעימה אחרי יום עבודה שוחק מחזירים לאדם את הרוגע והשלווה שהוא כל כך זקוק להם. על כן לטובת אותם רגעי אושר קטנים יש צורך במתקנים איכותיים  ביותר שיותאמו במיוחד עבור כל אחד ואחת באמבטיה שלו.
 
מוטות פינוק לאמבטיה הם כל אותם אביזרי עזר אשר יעזרו לכם להעביר מקלחת נעימה ביותר. ישנם סוגים רבים ומגוונים במיוחד של מוטות פינוק לאמבטיה ועל כן מומלץ מאוד לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר על מנת לבחור את האביזרים המותאמים הן לצרכים שלכם והן למבנה האמבטיה שלכם. יש כאלה שאוהבים זרימת מים חזקה ולעומת זאת יהיו כאלה שיעדיפו מוט אמבטיה עם ראש מקלחת רחב במיוחד או שיהיו שיעדיפו מקלח יד.
 
כמו כן חשוב מאוד להתאים את אותם מוטות לאופן השימוש. בחירת מוטות פינוק לאמבטיה אשר יותקנו בבית פרטי יהיו שונים לעומת מוטות פינוק אשר יותקנו במקומות ציבוריים כמו בבתי מלון או חדרי כושר. יש להתאים מוט פינוק על פי אופן השימוש ולהתאימן לשימוש בעומסים כבדים ולרמת שחיקה גבוהה במיוחד.
 
ראש מקלחת? רק של יועם 1990 בע"מ!    
חברת יועם 1990 בע"מ עושה את המיטב על מנת להתאים מוצרים מתקדמים ביותר עבור קהל יעד רחב ככל הניתן. על כן לחברת יועם 1990 בע"מ יש לקוחות רבים בכל רחבי הארץ. מקלח יד או כל מוצר אחר המשווק על ידי חברת יועם עובר את כל הבקרות הנדרשות בכל שלב בייצור המוצר על מנת להבטיח את המוצר האיכותי ביותר.

ברז מעוצב? יועם 1990 בע"מ פועלים למענכם!
יותר מחמישים שנות פעילות והתמחות בעולם הברזים והמוצרים הנלווים לאמבטיה. ברז מעוצב על ידי טובי המעצבים. שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. ברז מעוצב עם שירות אישי ומקצועי לשביעות רצון הלקוח.

 
 
 מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


יועם 1990 בע"מ - כתובת: רח' הבטיחות 16 , אשדוד טלפון: 08-8532768/9 | פקס: 08-8564056 | דוא"ל: service@yoam.co.il

ברז אוטומטי     מייבש ידיים סילוני     ברזים אלקטרוניים     מייבש ידיים לשירותים     מייבש ידיים לבית קפה     מייבש ידיים למסעדה     ברז ללא מגע     ברזים איכותיים     מייבש ידיים למשרד     מייבש ידיים לעסק     ברזי מטבח איכותיים     מוטות פינוק לאמבטיה    


ביועם מאמינים במוצרים איכותיים, שירות ושיתוף פעולה לאורך שנים !