קטלוג:

מאמרים:

שעות פתיחה:


ימים א-ה': 08:00-16:00

טלפון: 08-8532768/9
פקס: 08-8564056
שירות לקוחות: 08-8521861

מען למכתבים:
ת.ד 12005 אשדוד,
מיקוד 7752036

כתובת:
רח' הבטיחות,
16 א.ת צפוני אשדוד

ברזי מטבח איכותיים


מה החשיבות של ברזים איכותיים? למי כדאי לבחור ברזי מטבח איכותיים? מה המיוחד בברזי המטבח של חברת יועם 1990 בע"מ? מה הם תחומי העיסוק של יועם?
 
המרכיב החשוב ביותר בכל מטבח הוא ברז איכותי ויוקרתי. בעיצוב מטבח לברז יש חשיבות רבה ביותר. החשיבות הרבה של אותו ברז איכותי היא באה לידי ביטוי הן בהתאמת הסגנון והעיצוב וכמו כן בהתאמת סוג הברז הנדרש לאותו המטבח. במטבחים אשר משרתים כמויות רבות מאוד של אנשים כמו מטבחים של מסעדות או בתי מלון ידרשו כאמור ברזי מטבח איכותיים המותאמים לעמוד בעומסים כבדים יותר.
 
ברזי מטבח איכותיים הם אלה אשר הנדסת האנוש שלהם היא ברמה גבוהה במיוחד. ישנם ברזים גבוהים, ברזים שטוחים, ברזים נשלפים, ברזים אלקטרוניים ועוד מבחר עצום של ברזים שחברת יועם 1990 בע"מ מציעה ללקוחותיה. 

לאחרונה התווסף למגוון ברזי המטבח האיכותיים גם ברזי מטבח מנירוסטה יתרונם של אלו שהם אינם מצופים, אינם רגישים לקורוזיה והחשוב ביותר מיוצרים מחומר ללא עופרת ע"י כך גם תורמים לאיכות הסביבה וגם לבריאות המשתמש ( עופרת ידועה כחומר מסוכן). כל אשר נדרש הוא לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר על מנת לבחור את הברז הנכון ביותר עבורכם.
 
ברזי מטבח איכותיים של חברת יועם הם אלה אשר מתוכננים ומיוצרים במיוחד עבור מטבחים. טובי המומחים עושים במלאכה על מנת להוציא על השוק ברזי מטבחי איכותיים ביותר, ברזים אלו עוברים את כל הבקרות הנדרשות תוך כדי תהליך היצור על מנת לוודא תקינות ורמה גבוהה  ביותר של מוצר. כמו כן בחברת יועם 1990 בע"מ עושים שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.
 
ברזים למטבח איכותיים? למה דווקא יועם 1990 בע"מ?
כאמור לחברת יועם 1990 בע"מ ישנם לקוחות מרוצים רבים בארץ ובכל רחבי העולם. לחברת יועם ישנם לקוחות שהם ארגונים גדולים ביותר כמו:  מפעלים, בתי מסחר, מוסדות ציבור ועוד. ברזים למטבח איכותיים במחירים אטרקטיביים במיוחד וכמו כן באחריות מלאה לאורך זמן רב. ברזים יוקרתיים של יועם מעוצבים על ידי טובי המעצבים.
 

ברזים יוקרתיים? יועם  1990 בע"מ  לשירותכם!
חברת יועם 1990 בע"מ עוסקת בתחום זה כבר למעלה מחמישים שנים. הניסיון הרב וכמו כן הידע הרב שנרכש מאפשר ייצור של מגוון ברזים רחב ביותר. כמו כן ביועם עוסקים ביציקה בפליז ובכרסום וחריטה במכונות CNC. שירות אמינות ואחריות.

 
 
 מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


יועם 1990 בע"מ - כתובת: רח' הבטיחות 16 , אשדוד טלפון: 08-8532768/9 | פקס: 08-8564056 | דוא"ל: service@yoam.co.il

ברז אוטומטי     מייבש ידיים סילוני     ברזים אלקטרוניים     מייבש ידיים לשירותים     מייבש ידיים לבית קפה     מייבש ידיים למסעדה     ברז ללא מגע     ברזים איכותיים     מייבש ידיים למשרד     מייבש ידיים לעסק     ברזי מטבח איכותיים     מוטות פינוק לאמבטיה    


ביועם מאמינים במוצרים איכותיים, שירות ושיתוף פעולה לאורך שנים !