ברזים אלקטרוניים | יועם 1990 בע"מ

קטלוג:

מאמרים:

שעות פתיחה:


ימים א-ה': 08:00-16:00

טלפון: 08-8532768/9
פקס: 08-8564056
שירות לקוחות: 08-8521861

מען למכתבים:
ת.ד 12005 אשדוד,
מיקוד 7752036

כתובת:
רח' הבטיחות,
16 א.ת צפוני אשדוד

ברזים אלקטרוניים


מה החשיבות של ברזים אלקטרוניים?
מה הם היתרונות הבולטים של ברזים אלקטרוניים? איך בוחרים את הברזים הטובים ביותר עבורכם? מה הם תחומי הפעילות של יועם 1990 בע"מ?
 
כמה פעמים יצא לכם להיכנס למטבח חדש או לחדר שירותים ולהתלהב מברז יפה? ללא ספק כי ברז איכותי ומרשים ביופיו תופס את העין. אחד האלמנטים החשובים ביותר לכל חדר שירותים או למטבח הוא הברז. החשיבות שלו באה לידי ביטוי הן בצורכי השימוש של אותו הברז והן בפן האסתטי. ברזים מעוצבים ושאר האלמנטים עושים את המטבח שלכם או את חדר השירותים שלכם למרשים במיוחד.
 
ברזים אלקטרוניים חשובים במיוחד כאשר מדובר בשירותים המיועדים לשרת ציבור גדול במיוחד.
ברזים אלקטרוניים הממוקמים בבתי מלון, בבתי קפה ומסעדות יש להם תפקיד כפול ומכופל. בראש ובראשונה אותם ברזים צריכים להיות חזקים דיו על מנת לעמוד בעומס הרב. כמו כן אותם ברזים אלקטרוניים צריכים להיות יעילים ביותר. 

היעילות באה לידי ביטוי בכך שהם חוסכים עבור בעלי הבית כסף רב. ברז אלקטרוני פותח את מעבר זרימת המים על ידי חיישנים המזהים את כפות הידיים. כמו כן הוא מפסיק את זרימת המים באופן עצמאי ובכך חוסך כסף רב. כמו כן אותו ברז אלקטרוני נחשב לאנטי בקטריאלי היות ואין מגע ידיים בשום פרט. יתרון זה שומר על ניקיון הברז ומאפשר הפעלה גם כאשר הידיים תפוסות.
 
ברז למוסדות? איך בוחרים אותו?
כאמור ברז למוסדות צריך להיות בעל רמת עמידות לשחיקה גבוהה היות ונעשה בו שימוש רב. על כן אין להתפשר על פחות מהטוב ביותר. המוצרים של יועם 1990 בע"מ עוברים ביקורת בכל שלבי הייצור על מנת להבטיחח מוצר אמין לאורך זמן. הניסיון הרב של חברת יועם 1990 בע"מ והידע הרב מאפשר יצירת מוצרים משובחים יותר.
 

ברזי מטבח? יועם 1990 בע"מ לשירותכם!
חברת יועם 1990 בע"מ מייצרת ברזי מטבח ועוד הרבה מאוד מוצרים איכותיים אחרים כבר למעלה מחמישים שנים. עם השנים החברה רכשה לקוחות רבים כמו משרד הביטחון, מוסדות ציבוריים רבים ועוד. שירות ומקצועיות לשביעות רצון הלקוח. 

 
 
 מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


יועם 1990 בע"מ - כתובת: רח' הבטיחות 16 , אשדוד טלפון: 08-8532768/9 | פקס: 08-8564056 | דוא"ל: service@yoam.co.il

ברז אוטומטי     מייבש ידיים סילוני     ברזים אלקטרוניים     מייבש ידיים לשירותים     מייבש ידיים לבית קפה     מייבש ידיים למסעדה     ברז ללא מגע     ברזים איכותיים     מייבש ידיים למשרד     מייבש ידיים לעסק     ברזי מטבח איכותיים     מוטות פינוק לאמבטיה    
 


ביועם מאמינים במוצרים איכותיים, שירות ושיתוף פעולה לאורך שנים !