קטלוג:

מאמרים:

שעות פתיחה:


ימים א-ה': 08:00-16:00

טלפון: 08-8532768/9
פקס: 08-8564056
שירות לקוחות: 08-8521861

מען למכתבים:
ת.ד 12005 אשדוד,
מיקוד 7752036

כתובת:
רח' הבטיחות,
16 א.ת צפוני אשדוד

אודותינו


מה הם היתרונות של יועם? אילו שירותים ניתן לרכוש ביועם? אילו סוגי מוצרים ניתן למצוא ביועם 1990 בע"מ?
יועם הינה אחת החברות המובילות בתחום אביזרי הצנרת והברזים. יותר מחמישים שנות פעילות בעולם הברזים לא משאירים מקום לספק , את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר ניתן לרכוש אך ורק ביועם 1990 בע"מ.
 
עם השנים,
בכל רחבי העולם הטכנולוגיה המתקדמת מאתגרת יותר ויותר את הדמיון. חברת יועם מתפתחת ומפתחת מוצרים ייחודיים בזכות יכולת טכנולוגית ובזכות ההון האנושי של החברה. חברת יועם משקיעה מאמצים רבים במחקר וכמו כן השקעה כבירה בפיתוח מוצרים חדשים.  
 
הפיתוחים החדשים, נועדו על מנת לאפשר ללקוחות הרבים בארץ ובעולם ליהנות ממוצרים הרבה יותר נוחים והרבה יותר יעילים. כמו כן חברת יועם לא חוסכת מאמצים בכל הקשור לבקרת האיכות של מוצריה. השקעה של כוח אדם וכמו כן אמצעים רבים ותקציבים בכדי לוודא כי כל מוצר ומוצר המיוצר בחברת יועם הינו האיכותי והבטוח ביותר לשימוש. אנשי המקצוע הטובים והאיכותיים ביותר משקיעים את מרצם במציאת פתרונות יצירתיים ומוצרים עדכניים על מנת לאפשר שימוש במוצרי החברה המותאמים להתפתחויות הקורות בעולמנו. 
 
מי בוחר בחברת יועם?
חברת יועם משקיעה מאמצים רבים בתחום השיווק והמכירות, עם השנים ניתן למנות בין לקוחותיה של החברה לקוחות רבים וביניהם לקוחות פרטיים לצד חברות ענק כגון: רשתות שיווק ענקיות, רשויות מקומיות, מוסדות ציבור, משרד הביטחון, מפעלים, קבלנים ובתי מסחר. יש לציין כי הלקוחות השונים הינם לקוחות מכל רחבי העולם וכמו כן לקוחות מהארץ.

בחברת יועם מקפידים הקפדה יתרה בכל נושא היצור. מוצרים החברה מיוצרים בתהליכי עבודה וייצור המאושרים לתקן בין לאומי ISO 9001. כמו כן המוצרים של חברת יועם מתאימים לדרישות התקן הישראלי. משמעות הדבר היא כי מוצרי החברה בטוחים ביותר ועמידים יותר לאורך שנים ארוכות של שימוש על פי הוראות היצרן.
 

חברת יועם לשירותכם!
בחברת יועם מאמינים במתן שירות איכותי ביותר. שירות אישי ומקצועי עבור כל לקוחות החברה בשלושת תחומי העיסוק העיקריים של חברת יועם שהם: ייצור, יבוא ושיווק ברזים ואביזרים משלימים, ביצוע עבודות חריטה במכונות CNC בקבלנות משנה וביצוע עבודות יציקה בפליז.

 
 
 מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


מלאו פרטיכם עכשיו וקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ואישי עבורכם:


יועם 1990 בע"מ - כתובת: רח' הבטיחות 16 , אשדוד טלפון: 08-8532768/9 | פקס: 08-8564056 | דוא"ל: service@yoam.co.il

ברז אוטומטי     מייבש ידיים סילוני     ברזים אלקטרוניים     מייבש ידיים לשירותים     מייבש ידיים לבית קפה     מייבש ידיים למסעדה     ברז ללא מגע     ברזים איכותיים     מייבש ידיים למשרד     מייבש ידיים לעסק     ברזי מטבח איכותיים     מוטות פינוק לאמבטיה    


ביועם מאמינים במוצרים איכותיים, שירות ושיתוף פעולה לאורך שנים !